Crocs "Sexi" - první Crocsky, které jsou sexy?

boty

Zdá se vám, že poslední dobou nějak moc často píšeme o botách z umělé hmoty? Máte pravdu - lehké "plasťáky" se nám prostě nějak zalíbily :-) Ale pozor: boty značky Crocs nemají s plastem vůbec nic společného.

Patentovaný materiál Croslite, ze kterého jsou originální Crocsky vyrobené, má totiž přírodní původ. Pěnová pryskyřice je zdravotně nezávadná, antibakteriální, lehká, pevná, pružná, dostatečně odolná, snadno se čistí vodou a hlavně je absolutně bez zápachu. To jen tak pro pořádek.

Faktem je, že boty značky Crocs jsou bohužel - jak to říct - no, prostě strašně ošklivé :-) Divné barvy, zvláštní tvary, nepříjemně se tvářící hrbolky v oblasti pod chodidlem… Většinou nic moc sexy.

TIP: Zajímají vás moderní plastové boty? Podívejte se, co píšeme o proslulých značkách Melissa, Mel, iPanema nebo Native.

Pro letošní jarně-letní kolekci si ale značka Crocs připravila tři modely, které jsou sexy už podle názvu. Žabky Sexi Flip i dvoje sandálky Sexi Aliana a Sexi Sandal opravdu nevypadají jako klasické Crocsky.

Každý z modelů má něco: žabky Sexi Flip zaujmou svou jednoduchostí, sandálky Sexi Alina barevnými kamínky na nártu a Sexi Sandal zase rafinovanými transparentními pásky.

Všechny tyhle nové Crocsky jsou k dispozici v bohaté škále barev - na fotkách rozhodně nevidíte všechny kombinace. Bílá, černá, oranžová, červená, tyrkysová, modrá, hnědá… Vybrat by si měl úplně každý.

Nové modely Crocs už bez problémů seženete kdekoliv na světě, výjimkou naštěstí není ani náš trh. Cena za pár se podobně jako u většiny bot značky Crocs pohybuje do 1000 korun.

Dívka v červených plastových sandálkách Crocs "Sexi Aliana"