Andreia Chaves - nahé neviditelné 3D lodičky

boty

Brazilská designérka Andreia Chaves stvořila extravagantní boty, nad kterými budete buďto jen nechápavě vrtět hlavou, nebo se do nich na první pohled zamilujete. Hádejte, co se přihodilo nám :-)

Správně, zamilovali jsme se! Ono to snad ani jinak nejde. Představte si něžné tělové nude lodičky z jemné italské kůže… uzavřené do brutální klece z černé umělé hmoty. Ten kontrast je tak fascinující, až je sexy!

Tyhle lodičky se jmenují InvisibleShoe s dodatkem NakedVersion. První verze vypadala navlas stejně, jen měla plochu klece vyplněnou zrcátky. Tahle “nahá” varianta nám ale přijde mnohem rafinovanější.

Velmi zajímavá je také technologie výroby - klec je totiž “vytištěná” na 3D tiskárně. To je takový hodně revoluční vynález, který dokáže z malých kousíčků umělé hmoty poskládat téměř cokoliv, na co si vzpomenete.

Rozhodně ale nepočítejte s tím, že si pro tyhle neviditelné lodičky jen tak zajdete do nejbližšího obchodu. Vyrábějí se pouze na objednání, počkáte si na ně déle než měsíc a nakonec zaplatíte téměř 60 tisíc korun

Extravagance si prostě žádá určité oběti! Tohle vlastně ještě nic není, to takový návrhář Kobi Levi a jeho zákaznice by mohli vyprávět :-)

Extravagantní lodičky "InvisibleShoe NakedVersion" (Andreia Chaves)