Winter is coming... Factory Fashion Market začíná už za dva týdny v Brně!

blog

V pořadí už 12. trh nabídne za necelé dva týdny to nejlepší z české a slovenské nezávislé módy, designu a šperků.

Návštěvníci budou mít vše pohodlně pod jednou střechou, můžou si užít příjemnou neformální atmosféru, seznámit se se samotnými tvůrci, občerstvit se dobrůtkami od Minimalistische Feste Gruppe a samozřejmě pořešit výbavu pod stromečky.

Na marketu se bude prezentovat kolem 64 českých a slovenských módních a designových značek. Oproti minulým ročníkům jsme letos rozšířili nabídku také pro pány, které určitě zaujmou stoprocentně české pletené kravaty značky Kavalier’s, nebo luxusní dřevěné motýlky Bewooden.

Market má podtitul Winter is coming…, takže nebudou chybět hřejivé bundy od Atom Rat, které díky skvělým střihům, módním barevným kombinacím a kvalitnímu voděodolnému materiálu užijete nejen ve městě, ale i v přírodě.

Z delikates je třeba upozornit na sukně značky Akari - sukně pro všechny, všechno pro sukně, které jsou krásné a hravé. Na českém trhu jedna z mála ženských značek! Šatník těch nejmenších obohatí designové kousky od značky Baby Olé, která v sobě spojuje eleganci s funkčností a pohodou.

Své zastoupení mají na FFM 2014 také kabelky a tašky. Letos uvádíme výjimečné kabelky pro každou příležitost od opavské značky Mirrage, tašky do města a veselé nákupky od Lovemusic i kabelky Bodeline, což jsou umělecké artefakty, které plně respektují materiál.

Interiérové doplňky letor zastupuje SKLO.PRO - vázy z taveného a recyklovaného skla, spojení divného materiálu a slušného designu. Pro ty, které nezajímá ani móda, ani šperky a jsou určeny produkty Echoheart a jejich ručně vyráběné bambusové zubní kartáčky.

Factory Fashion Market pořádá brněnská designová značka Lovemusic a je součástí programu Nové trhy. Vstup je zdarma.

Kdy

  • pátek 5. prosince 2014 od 12 do 21 hodin
  • sobota 6. prosince 2014 od 10 do 21 hodin

Kde

  • Buranteatr, Sokolský stadion, Kounicova 22, Brno
12. Factory Fashion Market - Winter is coming...