Theatre Fashion Market 19 - autorská móda a design v Brně

blog

Prostor u Janáčkova divadla opět ožije díky Brňanům, kteří se rádi schází, baví je kultura jejich města a produkty od lidí, se kterými si přímo můžou popovídat.

U Janáčkova divadla v Brně proběhne 17. a 18. června již devatenáctý Theatre Fashion Market. Obyvatelé Brna tak mohou opět vyrazit do ulic nakoupit autorskou módu a design. Součástí bude samozřejmě tradiční Local Food Market - trh s kvalitními lokálními potravinami, street foodem.

Vstup na venkovní akci je zdarma a bez bariér.

Na trhu se představí například letní květinové čelenky Le Petit Joie nebo Never Same - ambasadoři minimalismu. Zaměřují se na street wear pro kluky i holky a ke stylovým modelům jim stačí většinou černá a bílá.

Kromě nákupů si návštěvníci mohou něco vyrobit, například na workshopu pořádaným značkou Kokino, která své šperky úspěšně prodává nejen u nás, ale také v Maďarsku.

Součástí akce bude také hudební DJ doprovod nebo Střihačka Mo, u které si návštěvníci mohou vylepšit účes. Zdarma budou k vidění i tři módní přehlídky - jedna společná značek Restart a Gypsy Mama, druhá již zmíněných Never Same a třetí od značky PunkTura.

Prostor u Janáčkova divadla, které bylo postaveno v šedesátých letech ze železobetonu podle návrhu Jana Víška, tak opět ožije díky Brňanům, kteří se rádi schází, baví je kultura jejich města a produkty od lidí, se kterými si přímo můžou popovídat.

Záštitu nad akcí převzal primátor statutárního města Brna Ing. Petr Vokřál a akce se koná za podpory statutárního města Brna.

Kde

  • Piazzetta Janáčkova divadla, Brno

Kdy

  • pátek 17. června 2016 od 11:00 do 19:00
  • sobota 18. června 2016 od 11:00 do 19:00

Web

Theatre Fashion Market 19 - autorská móda a design v Brně