Prague Fashion Market 2015 - pusť si jaro do šatníku!

blog

Už po jedenácté se zaplní haly 13 a 40 Holešovické tržnice v Praze tím nejlepším od nezávislých designérů, šperkařů a módních návrhářů. Tentokrát pod novým názvem Prague Fashion Market (dříve Holešovice Fashion Market), s podtitulem: Pusť si jaro do šatníku.

Od pátku 24. dubna do soboty 25. dubna tu své nové kolekce představí více než 150 módních značek z České i Slovenské republiky. Kromě osvědčených prodejců se můžete těšit také na zbrusu nové návrháře, které jste na trzích s nezávislou módou, šperky a designem ještě neviděli.

Připraven bude také bohatý doprovodný program, módní přehlídky, workshopy, živá hudba, divadelní představení a poprvé v rámci akce proběhne i Local Food Market, tedy trh s výběrovými delikatesami od lokálních prodejců.

Prague Fashion Market nabízí to nejlepší pro každého v každém věku. Vybírat můžete z originální nezávislé módy a doplňků pro dámy, nebude chybět ani elegantní móda pro muže a to nejveselejší a nejbarevnější zase potěší ty nejmenší.

Brány Prague Fashion Marketu jsou otevřeny v každém počasí, obě haly jsou zastřešené s kvalitním zázemím. Vše si můžete v klidu vyzkoušet, odpočinek po nákupech zajistí pohodový bar a také občerstvení, které bude opět i ve variantách pro vegetariány a vegany.

Local Food Market

V rámci Prague Fashion Marketu proběhne vůbec poprvé také Local Food Market. Mezi halami 13 a 40 tak najdete to nejlepší a nejchutnější od lokálních prodejců.

Vstup je opět zdarma a bez bariér.

Osvědčený Fashion Market pod novým názvem Prague Fashion Market ve vylepšeném kabátě pořádají módní značky Lovemusic a Plazmalab, kterým se už více než tři roky daří pravidelně vytvářet hojně navštěvovanou společenskou akci.

Cílem je opět vytvořit prostor pro sdílení kreativního a inspirativního prostředí pro současnou módní a designovou scénu a umožnit tak podporu a prezentaci lokálních tvůrců.

Kde

  • Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Bubenské nábřeží 306/13

Kdy

  • v pátek 24. dubna od 12.00 do 20.00
  • v sobotu 25. dubna od 10.00 do 20.00

Web

Prague Fashion Market 2015 - pusť si jaro do šatníku!