Prague Fashion Market 14: to nejlepší z nezávislé módy, designu a kultury

blog

Čtrnácté trhy nezávislé módy, šperků a designu se nezadržitelně blíží. Haly 13 a 40 Holešovické tržnice opanují od 27. do 29. listopadu 2015.

Na jednom místě se unikátně představí více než 200 designérů z celé České i Slovenské republiky, kteří nabídnou to nejlepší pro ženy, muže i děti. Prague Fashion Market bude přelomový nejen vyšším počtem prodejců, ale také bohatým programem, který celou akci posunuje od obyčejného trhu na módní a kulturní událost roku.

Světoví hosté

Mezi největší hvězdy, které budou na trhu prezentovat svoji tvorbu, bude patřit izraelský umělec Avner Gal Nur. Ten přímo na místě vytvoří plátno s motivem, které bude ihned převedeno do sítotiskové podoby. Každý návštěvník si tak bude moci nově vzniklé dílo odnést na tričku domů. Návrháře se do Prahy podařilo pozvat i díky podpoře izraelské ambasády.

Prague Fashion Market jako ambasadorka podpoří také zpěvačka Jana Uriel Kratochvílová - fenomén, který nemá obdobu v Česku ani ve světě. Představí svou tvorbu, zazpívá a promluví k návštěvníkům nejen o módě.

Módní přehlídky

Kromě hvězdných hostů je připravena také unikátní módní přehlídka, kterou pořádáme společně s nejlepšími českými módními blogerkami. Ty si vyberou produkty od jednotlivých značek, předvedou je a pak budou komentovat, proč si vybraly právě ten či onen designový kousek.

Prague Fashion Market chce nově ukázat, že nezávislá móda je opravdu pro každého. Ve spolupráci s předními módními profesionály z Czech Fashion Council je připravena také módní přehlídka, na které budou výrobky předvádět přímo návštěvníci a návštěvnice našich trhů.

V záplavě novinek a originálních hostů nebudou chybět tradiční oblíbené doplňky trhu, jako jsou skvělí DJs, divadlo pro děti nebo kreativní workshopy. O občerstvení se jako obvykle postará Local Food Market - trh s těmi nejlepšími a nejkvalitnějšími delikatesami.

Vstup je zdarma a bez bariér, domácí mazlíčci vítáni!

Kde

  • hala 13 a 40, Holešovická tržnice, Bubenské nábřeží 306/13, Praha

Kdy

  • pátek 27. listopadu od 12:00 do 20:00
  • sobota 28. listopadu od 12:00 do 20:00
  • neděle 29. listopadu od 10:00 do 17:00

Web

Prague Fashion Market 14: to nejlepší z nezávislé módy, designu a kultury