Prague Fashion Market 11: nezávislá móda, lokální dobroty i swing

blog

Nezávislá móda, šperky a design zaplní od pátku 24. do soboty 25. dubna haly 13 a 40 Holešovické Tržnice v Praze. Už pojedenácté se tu uskuteční Prague Fashion Market (dříve Holešovice Fashion Market).

Kromě osvědčených značek, které zde představí jarní kolekce pro ženy, muže i děti se návštěvníci můžou těšit také na nové návrháře, které na trzích ještě neměli možnost nikdy potkat.

To nejlepší od českých i slovenských designérů

Své výrobky tu kromě pořádajících značek PLAZMALAB a LOVEMUSIC budou prezentovat i desénové značky jako je AKARI, BARBORA, BEE STING, PAN MON, KADUNDA nebo KERTAG.

Na své si přijdou i pánové u stánků značek DREAM HANDMADE, DIRTY DEVIN, NATHAN HEILMANN nebo PROOF. Připravena je také bohatá nabídka módy pro děti od KIDOO, CHIARO, UNUO či BARQUITO.

Během nakupování nebude chybět ani bohatý doprovodný program, který nabídne živou hudbu od českých i zahraničních Dj ́s. Připraveno je několik workshopů, ať už se bude jednat o hula hoop, gumičkování nebo malování na obličej pro ty nejmenší.

Pro malé ratolesti je připraven také dětský koutek, takže si maminky mohou v klidu vše prohlédnout a nakoupit. Nebudou chybět ani módní přehlídky značek ETERNO MODERNO, BABY OLÉ nebo LULL LOUNGEWEAR.

Tentokrát jsme se rozhodli využít prostor haly 40 naplno se všemi patry. Vznikl tak prostor pro minikino, čajovnu i vodní dýmky. Na památku se pak může každý návštěvník nechat zvěčnit ve speciálním fotokoutku.

A komu se nebude chtít domů, může si v pátek 24.dubna od 21:00 zatančit na swingové after párty SOME LIKE IT HOT na které zahrají hudebníci z Melody Boys doprovázející i Ondřeje Havelku.

Local Food Market

V rámci Prague Fashion Marketu proběhne vůbec poprvé také Local Food Market. Mezi halami 13 a 40 tak najdete to nejlepší a nejchutnější od lokálních prodejců.

Svoje dobroty představí například cukrárna DORTÍKOVO nebo DELIKATESY IVA. Kdo je na slané určitě si pochutná u stánků LAS ADELITAS, RACLETTE U SÝRÁKU nebo FOOD ON THE MOVE. Zapít můžete skvělým ciderem z CIDRERIE.

Vstup je opět zdarma a bez bariér.

Kde

  • Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Bubenské nábřeží 306/13

Kdy

  • pátek 24. dubna od 12:00 do 20:00
  • sobota 25. dubna od 10:00 do 20:00

Web

Prague Fashion Market 11 - pusť si jaro do šatníku!