Nudíte se? Přijďte na ÝBRKÝBL a dejte si osvěžující módní sprchu!

blog

ÝBRKÝBL je fashion bazáč s oblečením a módními doplňky, země zaslíbená pro všechny, kdo mají vkus a nebojí se ho použít. Léto je ideální čas pro odpočinek, ale bez nového outfitu to prostě není ono...

Letní miniedice fashion bazaru ÝBRKÝBL nabídne návštěvníkům skvělý prostor pro lelkování! Zchladit se svěží módní sprchou budou moci milovnice a milovníci módy 7. a 8. srpna v kavárně Nudný otec na Letné.

Nudíte se? Kupte si medvídka mývala nebo něco pěkného na sebe na letním ÝBRKÝBLu. Dopřejte si v letním parnu osvěžující módní sprchu!

Vstup na akci je již tradičně zdarma.

Bazar nabídne přes 1000 kusů oblečení od více než padesát prodejců. Načerpat inspiraci můžete během workshopů rePETe a My Brand. Ti pro vás připravili dílny, na kterých si budete moci vyrobit brož a náušnice z PET lahví nebo navrhnout design obalu na knihy či notes.

Ideálním produktem pro správné lelkování je houpací síť. Přijďte si proto zkusit uplést svou vlastní na pořádné letní leháro. Ve svých úlovcích se můžete na závěr vyblejsknout ve stylovém fotokoutku.

Nebo si můžete jednoduše válet šunky v Nudném otci, ochutnat některou z pochutin a zapít ji bretaňským ciderem Val de Rance, nefiltrovaným Únětickým pivem nebo některou ze skvělých domácích limonád.

V kavárně bude kromě módního řádění prostor i pro vyžití těch nejmenších. Dětský koutek, trampolína a pískoviště určitě sklidí úspěch i u těch nejnáročnějších :-)

ÝBRKÝBL - co to je?

ÝBRKÝBL je parta mladých nadšenců, které pojí snaha přesvědčit lidi o důležitosti recyklace v módním průmyslu. Partnerem fashion bazaru je dlouhodobě módní e-shop ZOOT, který věnoval oolovky za speciální ceny.

Fashion bazar ÝBRKÝBL má i důležitý charitativní rozměr. Organizátoři spolupracují s Dobročinným obchodem Domova Sue Ryder, jemuž předávají neprodané oblečení, které prodejci nechtějí zpět.

KDE

  • kavárna a klub Nudný otec, Dobrovského 22, Praze 7 - Letná

KDY

  • pátek 7. srpna a sobota 8. srpna 2015 od 10 do 20 hodin

WEB

ÝBRKÝBL - fashion bazar