Nespolíhej na Ježíška, nakup dárky na holešovickém Fashion Marketu!

blog

Poslední listopadový víkend dáme na frak všem neoriginálním "měkkým dárkům" pod stromečkem.

Od pátku 28. listopadu do neděle 30. listopadu se haly 13 a 40 v pražské Holešovické tržnici promění v ráj všech, kdo chtějí potěšit své blízké něčím nápaditějším, než tlustými ponožkami nebo svetrem se sobem. Celé tři dny tu bude probíhat jubilejní desáté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem Holešovice Fashion Market.

Ježíšek si letos může vzít volno. Na akci se totiž představí přes 150 originálních prodejců a designérů z české a slovenské republiky. Každý účastník prochází před konáním trhu pečlivým výběrem, aby byla zajištěna co největší originalita a kvalita nabízených produktů. Vybere si každý!

Pro přítelkyni originální náušnice, či jiný šperk, pro přítele ležérní taška nebo mikina. Rodiče a děti potěší stánky s dětskou módou či veselým barevným oblečením. Pro babičku a dědu si zase můžete odnést třeba hrníček nebo voňavé přírodní mýdlo.

Jak se stát módní ikonou si budete moci vyzkoušet i na vlastní kůži na některém z unikátních workshopů. Po celou dobu budou hrát skvělí DJs, o bříška se postará kvalitní občerstvení jak pro milovníky masa, tak pro vegetariány. Po celodenních nákupech a čerpání inspirace jsou připraveny také oblíbené after parties.

Pro rodiče s dětmi je připraveno divadélko pro děti, fungovat bude také dětský koutek. To vše si můžete pořádně užít za každého počasí. Obě haly jsou vytápěné, s kvalitním zázemím. I kdyby venku trakaře padaly, vybrané kousky si budete moci v klidu a teple vyzkoušet.

Vstup je opět zdarma a bez bariér. Akci pořádají nezávislé módní značky Love Music a Plazmalab, které zde budou prezentovat své nejlepší výrobky.

KDY

  • od pátku 28. listopadu do neděle 30. listopadu 2014

KDE

  • Holešovice, Pražská tržnice, haly č. 13 a 40, Bubenské nábřeží 306/13

WEB

Holešovice Fashion Market 10: nespolíhej na Ježíška!