Móda na kolejích? Prague Fashion Market 13 se blíží, tentokrát v nádražním stylu!

blog

Už třinácté pokračování trhu s nezávislou módou, šperky a designem Prague Fashion Market se uskuteční 11. a 12. září 2015 na Nákladovém nádraží Žižkov. Vstup je jako vždy zdarma.

V industriálních prostorách se tentokrát představí více než stovka nezávislých designérů a návrhářů z celé České a Slovenské republiky.

Součástí oblíbeného trhu bude opět Local Food Market, trh s výběrovými delikatesami, lokálními potravinami a kvalitním jídlem z malých produkcí. Občerstvení bude připraveno i pro vegetariány a vegany.

Již tradičně je pro návštěvníky připraven výběr toho nejlepšího z nezávislé módy, šperků a designu. Nebude chybět ani doprovodný program, živá hudba a kulturní vystoupení nebo tematický fotokoutek.

Vstup je jako vždy zdarma.

Během akce budou na místě probíhat také výstavy v rámci Landscape Festival Praha 2015, vstup na instalace je také zdarma. Můžete se seznámit například se švýcarskou architekturou nebo s díly studentů pražské Umprum. O večerní program se postará promítání letního kina.

Na své si přijdou i děti, pro které je připraven dětský koutek nebo pískoviště na kolejích. Rodiče pak mohou klidně spočinout v lehátkách kolem dobře zásobeného nádražního baru.

Kde

  • Nákladové nádraží Žižkov, Jana Želivského 2, Praha

Kdy

  • pátek 11. září 2015 od 12:00 do 19:00
  • sobota 12. září 2015 od 10:00 do 19:00

Web

Prague Fashion Market 13 - nákladové nádraží Žižkov