Holešovice Fashion Market objevuje nové prostory Pražské tržnice

blog

Devátý díl největšího trhu nezávislé módy a designu Holešovice Fashion Market se uskuteční od 26. do 27. září 2014 v holešovické Pražské tržnici.

Tradiční výběrový trh alternativní tvorby se rozšířil a objevil nové prostory v halách holešovické Pražské tržnice číslo 13 a 40. Nové prostředí tak poskytne vyšší počet prodejců a příjemnější zázemí nejen k pohodlnějšímu nákupu, ale i dalším kulturním aktivitám.

Haly, ve kterých se trhy dosud konaly, byly poskytnuty jako zázemí pro soubor Cirk La Putyka. Holešovice Fashion Market se tak přesunul do nově objevených hal Holešovické tržnice číslo 13 a 40.

Návštěvníkům Holešovice Fashion Marketu se zde v září představí přes 150 značek originální české a slovenské módy, šperků, designu, doplňků, nových kolekcí pro podzim 2014 a spousta dalšího. Vstup na Holešovice Fashion Market je zdarma a bez bariér, rodiny s dětmi jsou vítány.

Kromě tradičního trhu bude pro návštěvníky připraven bar s občerstvením, odpočinkové zóny, dětský koutek, kočárkárna, šatna a také pestrý doprovodný program s workshopy. Na místě budou hrát DJs a večerní program završí klasická after party s volným vstupem.

Akci pořádají už od roku 2011 nezávislé módní značky Lovemusic a Plazmalab jako součást projektu Nové trhy. Cílem projektu je sdružovat módní výběrové trhy a podpořit tak lokální tvůrce.

Kdy, kde, web

Holešovice Fashion Market v nových prostorách Pražské tržnice