Festival Fashion Market - autorská móda na červeném koberci

blog

Fashion Market letos jede do Varů! A přiveze s sebou přes 50 stánků s autorskou módou a designem. Bývalé stáčírny minerálních vod jsou místem, které stojí za to navštívit, a jsou jen pět minut pěšky od hotelu Thermal.

Vstup na akci je zdarma a bez bariér, vítáni jsou lidé i zvířata.

Designéři

Baťůžkářům představíme například značku Eggo, jejíž výroba tašek a batohů probíhá kompletně v České republice. Z oblečení doporučujeme Kyšky Lišky - elegantní módu pro malé i velké.

Přijede také Levandulova.cz, která na minulých akcích slavila obrovský úspěch se svými výrobky z francouzské levandule. Návštěvníci v obchůdku najdou med, mýdla, pusinky nebo levandulové růžové víno, ideální na léto.

Local Food Market

Protože nám ve Varech chybí výběr dobrého občerstvení, rozhodli jsme se ho přivézt. Nezapomenutelné burgery a sendviče z jehněčího, hovězího i vepřového masa budou smažit Kaiser Franz.

Jemnější žaludky přijedou nakrmit třeba Tuscany Taste italskými sýry, sušenou šunkou a špagetami al dente. Z exotické kuchyně mohou návštěvníci ochutnat kambodžskou a barmskou kuchyni od Barma and Khmer Street Food.

Lokalita

Bývalé stáčírny minerálních vod už vloni dokázal oživit festivalový klub Aeroport. Podobné akce upozorňují na nevyužitý potenciál opuštěných domů. Letos tedy stáčírny roztočíme znovu, i když návštěvníky přivedeme hlavně k jejich exteriérům.

Kde

  • Areál bývalých stáčíren minerálních vod, Horova 1361/3, Karlovy Vary, 360 01 (5 minut pěšky od hotelu Thermal)

Kdy

  • v sobotu 2. července 2016 od 12:00 do 21:00
  • v neděli 3. července 2016 od 11:00 do 19:00

Web

Festival Fashion Market - autorská móda na červeném koberci