Factory Fashion Market 7 nabídne originální trh i zajímavý program

blog

9. listopadu začne již sedmý díl trhu nezávislé módy Factory Fashion Market a potrvá tři dny až do neděle 11.listopadu. Kromě sedmdesáti módních návrhářů a designérů bude na návštěvníky čekat i bohatý doprovodný program a páteční afterparty - to vše zdarma.

Módní událost obsadí obě patra multikulturního domu Stadec na Kounicově ulici 22 v Brně. Akci pořádá módní značka Lovemusic.

“Program se snažíme koncipovat tak, aby se u nás bavily dámy, pánové i malé děti. Hlavní program tanečních vystoupení a módních přehlídek začne v pátek i v sobotu v sedm hodin, ale doprovodné aktivity budou akci provázet i během dne”, vysvětluje pořadatelka Kateřina Hanko Pletichová.

Tradičním lákadlem je cukrářský pultík Kokino s neodolatelnými zákusky ve francouzském stylu. Premiéru bude mít klaun Chico, jeho kousky s balónky budou určeny především dětem.

V sítotiskové dílně Kredenc si bude moci každý návštěvník vyzkoušet potisk jakéhokoliv doneseného textilu libovolným potiskem. Po celou dobu se o příjemnou atmosféru postará příjemná hudba v podání DJs W.DJ, Marthy a Kema.

Kromě klasických módních přehlídek zúčastněných značek proběhne i netypická módní show individualit z FAVU. Tuto přehlídku bude moderovat Káča Olivová a pokusí se přesvědčit diváky, aby se nestyděli užívat si všech extravagantních radostí, které móda skýtá.

Večerní přehlídky budou uvedeny tanečním vystoupením Převleky Kateřiny H. Hanzlíkové, které se bude pohybovat na hraně mezi pouličním divadlem a jevištním představením a představením Fashion or Style taneční skupiny Waacki.

Páteční večer zakončí nabitá afterparty Positive Lovemusic, na které zahrají pražský DJ TATRAMAT, brněnští techno propagátoři FLY a JEAN HLAVINHO. Tuto trojici doplní DJs MARTHY (SK), W.DJ, TO-SU-YA a KEMA. Vstup bude rovněž zdarma.

Více informací najdete na stránkách www.factoryfashion.cz a na Facebooku.

Otevírací doba Factory Fashion Marketu

  • pátek 9. listopadu: 14:00 - 22:00, následuje afterparty Positive Lovemusic (vstup zdarma)
  • sobota 10. listopadu: 10:00 - 22:00
  • neděle 11. listopadu: 10:00 - 17:00

Seznam prodejců

ADELL, Akari, ALANKA, Art Chiara, Atelier Dareen, atelier MATE, Atelier-koira-kissa, AtomRat, Black Mountain, Brida, Brno.1, Čarbičková.Design, Catchii, Chriss Pola, Dara bags, Decolt, Eire, El-liška, eWELLyne, Flamingopark, Galerie Glara, Haneri, KATY YAKSHA, Kirsten, KHAKI, LaPilou, LITTLE ROCK STAR, Lovemusic, majerKa, MAR.S, MATILDA, Matipe, Michaela Surá, MIMIKRI, MonaRosa, Mufinka, MUXU, naševěci, NaUcho, Nová Róba, oOtma, PAN MON, Parodie, Peciatka, Plazmalab, ReeflexDesign, Retart, Sayuri, SASIS, Stellion, SWAN ART, T-Hell, TheCake, TOTUMO, Vektor, Věnina Silver, YAXI TAXI, youngprimitive

Factory Fashion Market 7 - Fashion or Style?