Factory Fashion Market 18 - umění a design v Brně

blog

Největší brněnská akce svého druhu se 16. a 17. dubna vrací do prostoru mrazíren INDUSTRA.

Factory Fashion Market se koná už po osmnácté a opět nabídne nezávislou módu, šperky a design, stejně jako lokální občerstvení.

INDUSTRA je komunikační hub, který do Brna přitahuje zajímavé projekty z ČR i zahraničí. Samotný prostor mrazíren je fascinující, a lidé, kteří se ho rozhodli oživit, tu v rámci akcí propojují umění s designem nebo vědou.

Na trhu najdete okolo čtyřiceti prodejců - dámskou i pánskou módu, home design, dětské oblečení i hračky. Těšte se např. na šperky ACID-DESIGNS, sukně AKARI, brože STELLION nebo recykláty z vinylu I1ART.

Abyste na trhu neumřeli hlady, nakrmí vás DIRTY DOG FOOD TRUCK, B-CAKE, NEBESKÉ DORTÍČKY nebo VANDA a můžete si dát čerstvý HERBERT SIRUP. V Industra Coffee navíc mají jednu z nejlepších káv ve městě z pražírny Square Mile :-)

Součástí skvělé atmosféry bude samozřejmě hudba, a to v podobě DJ produkce. Přijdou zahrát Kema, Peter Pea a W.Dj + Marthy.

Vstup je jako vždy zdarma.

Na trhu navážeme na Den za rovné příjmy, který pořádá organizace NESEHNUTÍ. Poukazuje na fakt, že ženy mají v průměru o 22 % nižší platy. Prodejci, kteří do toho jdou s námi, tak budou ženám nabízet vybrané produkty o 22 % levněji.

Kde

  • Industra, Masná 9, areál Mrazíren Rovner, Brno-Trnitá, 602 00

Kdy

  • sobota 16. dubna 2016 od 11:00 do 19:00
  • neděle 17. dubna 2016 od 10:00 do 18:00

Web

Factory Fashion Market 18 - umění a design v Brně