CODE:MODE jaro 2012 - módní přehlídka

blog

Od 19. do 22. dubna se v rozlehlých prostorách karlínského bytového domu a jeho nejbližším okolí konal první letošní festival nezávislé & originální módy CODE:MODE. U něčeho takového jsme samozřejmě nemohli chybět!

Několikadenní prezentace alternativní módy a životního stylu CODE:MODE má mnohaletou tradici. Dvakrát až třikrát do roka se pražský Karlín stane rájem nejen pro všechny vystavující, ale především pro návštěvníky.

Letos poprvé mezi “publikem” byla oficiálně i část redakce magazínu mojenozky.cz. Zlatému hřebu celé akce - páteční módní přehlídce vybraných značek - jsme prostě nedokázali odolat :-) a dobře jsme udělali.

Během více než hodiny se totiž na venkovním molu představila celá řada výrazných značek tuzemského (nejen) oděvního designu. K vidění byly šaty, sukně, kalhoty, boty, košile, šperky, brašny, punčochy…

TIP: Nedávno jsme navštívili také prodejní výstavu Dyzajn Márket, mrkněte!

Nás samozřejmě nejvíc zajímalo to, co bylo k vidění takříkajíc od pasu dolů :-) Tomu odpovídají také fotografie, které jsme pro vás s nasazením vlastního života (masa publika byla opravdu masivní) pořídili.

Čí tvorbu na fotografiích vlastně vidíte? Jarní přehlídka CODE:MODE uvedla v téměř profesionální choreografii postupně tyto značky a tvůrce:

Budeme dělat všechno pro to, abychom se těmito jmény co nejdříve setkali v našem seriálu Rozhovory. Ten je totiž určen právě k představování takové originální a stylové tuzemské módy, která byla na CODE:MODE k vidění.

No a pokud se na dalším, tentokrát letním CODE:MODE potkáme třeba právě s vámi, našimi čtenářkami a čtenáři - budeme ohromně rádi. Už teď se totiž nemůžeme dočkat! :-)

CODE:MODE - módní přehlídka jaro 2012 (foto: Felix)