Boutique Market pomáhá dětem! Prodávat bude i Lucie Šilhánová

blog

Letošní poslední trh s výběrovými delikatesami, módou, šperky a designem - Boutique Market, který proběhne od 20. do 21. prosince v Holešovické tržnici v hale 13, bude nejen o luxusním a pohodlném nakupování.

Nezávislé módní značky Lovemusic a Plazmalab, které Boutique Market pořádají, totiž spojily síly s novým e-shopem Fox in Trouble. Ten svými speciálně navrženými tričky pomáhá Nadaci Terezy Maxové dětem.

Výtěžek z prodeje kolekce půjde na projekt Cesta z Pekla, který realizuje Dětské krizové centrum. Jeho cílem je pomáhat sexuálně zneužívaným dětem. V rámci charitativního prodeje se budete moci potkat i s moderátorkou Lucií Šilhánovou, jednou z hlavních tváří projektu.

Kromě toho si nemusíte lámat hlavu s tím, co nakoupit svým blízkým pod stromeček. Pod jednou střechou vytápěné haly 13 Holešovické tržnice se představí prodejci se zbožím, které lze označit slovem “boutique”. Nabídnou tedy vysoce kvalitní výrobky z malé produkce.

Luxusní delikatesy zajišťují značky Delikatesy Gourmet Partners nebo Urban Harvest. Dobroty ochutnáte u projektu Dortíkovo, konopné produkty nakoupíte u stánku Hempoint a vše můžete zapít kvalitním vietnamským zeleným čajem u paní Hoang. Chybět nebude ani výběrová káva Original Coffee, ke které si můžete dát luxusní čokoládu z Čo-Xo Čokoládovny.

Dárek pro přítelkyni, maminku nebo kamarádku si můžete vybrat u módních značek Jane Bond, punčochy od Pipi Punk, šaty od Fashion Martina, trička, kabelky a diáře od Lovemusic. Doplňte šperkem od Zwua, Intimity, Design Empathy, Bijoux DYI, Čarbíčková Design či qplusbodka.

Speciální sekci budou tvořit dárky pro muže. Nejlepší produkty představí značky Be Wooden, Bamboo - sluneční brýle, Gosh - spodní prádlo, Ritore - kožené doplňky, Plazmalab – módní mikiny nebo Gibbon - tašky.

Aby byl výběr dárků pod stromeček kompletní, potěšíme také naše nejmenší. Divadlo Schubert s pohádkou bude připraveno každý den od 11:00. Své ratolesti můžete na trhu obléknout od hlavy až k patě u značek Barquito, Adry, Barviera, Budouar, Peeskle nebo Lochnesinka. Před spaním pak přečíst pohádku z knihy z nakladatelství Baobab.

K nákupům bude hrát příjemná reprodukovaná hudba, jednou denně si pak můžete vychutnat živá vystoupení originálních hudebníků.

Vstup je zdarma a bez bariér.

Web

Kdy

  • sobota 20. prosince 2014 od 10:00 do 19:00
  • neděle 21. prosince 2014 od 10:00 do 19:00

Kde

  • Praha - Holešovice, Pražská tržnice, hala č. 13, Bubenské nábřeží 306/13
Boutique Market 2014