adidas, VIP celebrity a sportovci rozmazlovali zákazníky OC Chodov

blog

Setkání se známými osobnostmi a olympijskými sportovci během netradičního nakupování připravila pro své zákazníky značka adidas.

Pocit, že jsou sami VIP osobnosti, si mohli vychutnat všichni, kteří v pátek 17. října zavítali do značkové prodejny adidas v OC Chodov. Za pokladnou v rolích prodavačů totiž stáli usměvaví sportovci Petr Koukal, Andrea Hlaváčková, beachvolejbalistky Kiki a Maki, modelky Klára Medková a Tereza Chlebovská nebo herečka Andrea Kerestešová.

Návštěvníkům prodejny se dostal kompletní servis od stylového welcome drinku, služeb stylistky a blogerky Petry Vančurové a možnosti originálního lakování nehtů až po 25% slevu na všechen sortiment.

Kromě známých tváří do prodejny lákala také živá hudba DJ Rockstara a během odpoledne prodejna rozhodně nezela prázdnotou, z čehož měli organizátoři i slavní hosté radost. Akce totiž měla i charitativní nádech.

Příjemný zážitek pro nakupující umocňoval fakt, že část z jejich útraty putovala na Nadační fond Petra Koukala, jenž si klade za cíl provádět osvětu, podporovat zdraví mužů v České republice a porušovat takzvané tabu chlapského zdraví.

» KOUPIT oblečení a boty adidas »

Hlavní aktér nadačního fondu, sedminásobný mistr České republiky v badmintonu Petr Koukal si akci pochvaloval:

“Jsem nadšený, že nás adidas oslovil a takto nám umožnil získat prostředky na další činnost. Sport a zdraví jdou ruku v ruce, proto si myslím, že spojení fondu s dnešní akcí má smysl, a doufám, že to bude pouze prvním krokem k další budoucí spolupráci. Poděkovat bych chtěl také zúčastněným dámám, které především dnes přitahovaly zákazníky do prodejny.”

Své zapojení za všechny zhodnotila tenistka Andrea Hlaváčková:

“Já se takovéhle akce účastním poprvé a musím říct, že je zde skvělá atmosféra. Jsem překvapená, kolik je tu lidí. Já osobně jsem se tu moc ráda viděla po dlouhé době s kamarádkama Kiki a Maki a bylo fajn poznat i ostatní sportu holdující lidi. Myslím, že jsme se tu dnes všichni bavili, obzvlášť za pokladnou jsme si užili spoustu srandy. Naši zákazníci vypadali spokojeně, tak snad opravdu byli!”

adidas krásky rozdávaly úsměvy na všechny strany